top of page

Запитання та відповіді

 • Де ви знаходитесь?
  Ми знаходимось у Львові, всі товари виготовленні в Україні.
 • Як з Вами сконтактувати?
  Телефонуйте - 093 110 52 24 (+viber/ telegram) - менеджер Марта. Пишіть - пошта: mm.jacqard@gmail.com instagram: https://www.instagram.com/mm_jacqard facebook: https://www.facebook.com/mmjakard
 • Яке у вас мінімальне замовлення?
  Для жакардових етикеток - партія 1м2 (кількість етикеток залежатиме від розмірів) Для сатинових етикеток - 200 шт. Для габардинових етикеток - 100 шт. Для картонних етикеток - 200 шт. Для наклейок - 200 шт. Для біркотримачів - 100 шт.
 • Які у вас терміни виготовлення?
  Важливо знати, що виготовлення замовлення запускаємо тоді, коли вже відбулося оформлення з нашим консультантом (надіслано макет, оплачено вартість послуг). Варто врахувати, що виготовляємо замовлення в робочі дні (крім суботи та неділі). А також попередньо робимо пробний зразок до кожного виду етикетки. Точні терміни виготовлення, залежать від матеріалу виготовлення. Дивіться детальніше тут: жакардові етикетки: пробний зразок - 5-6 робочих днів, партія після затвердження зразка - 5-6 робочих днів. сатинові етикетки, розмірники, складники: пробний зразок - 1 робочий день, партія після затвердження зразка - до 5 робочих днів. габардинові етикетки, картонні етикетки, сатинова стрічка - до 5-6 робочих днів. Замовляте завчасно, аби все втигнути!
 • Як здійснюється оплата?
  Для того, щоб оформити замовлення необхідно внести повну передоплату. Оплата здійснюється на рахунок ФОП за реквізитами.
 • Які обрати бірки?
  Жакардові етикетки - універсальні. Підійдуть практично до будь-якого одягу та текстильних виробів. Особливо, зверніть увагу на його витривалість, що підійде для верхнього одягу - пальта, куртки, штани, сорочки тощо. Жакардові етикетки варто обрати, якщо вони будуть на видному місці. Та якщо вам потрібні етикетки в значній кількості. Сатинові етикетки чудово підійдуть для внутрішніх етикеток, додаткової інформації про розміри, склад, про догляд, виробника. М'які та приємні до тіла чудово підходять для виробів близьких для тіла - одяг для немовлят та дітей, купальників, білизни, піжам. Незамінне рішення, коли потрібно небагато етикеток. Габардинові варто замовляти. якщо хочете матеріал схожий на жакард, але вам необхідна невелика кількість бірок. Якщо ви ще не визначалися, звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо:)
 • Чи є у Вас знижки?
  Так. Сатинові етикекти: - при замовленні від 500 шт знижка 10 копійок на кожній етикетці - при замовленні від 1000 шт знижка 10 копійок на кожній етикетці. Жакардові етикетки: - при замовленні двох одиниць продукції знижка - 3% від вартості. Також слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах розіграшами та акціями.
bottom of page